Супровід податкових перевірок

Податки та бізнес


8Оподаткування - мистецтво обскубувати гусака так, щоб отримати максимум пір'я з мінімумом писку.

(Жан-Батист Кольбер)

Якщо звернутися до суті даного епіграфа - держава зацікавлена в діалозі та компромісі з платником податків. І це правило працює в Європі, США та інших розвинених країнах світу.

А що у нас в Україні? Ми впевнено рухаємося шляхом прогресу та реформ, однак…

Взаємодія підприємств і фізичних осіб з податковими органами є невід'ємним атрибутом ведення бізнесу в Україні, і цей «атрибут» не завжди є приємним для платника податків.

Причиною тому є конфлікт інтересів бізнесу і держави в особі податкової інспекції, причому, цей конфлікт закладений самою державою. Адже на відміну від країн, в яких діє вищевказаний епіграф, тобто де у податкової з платником податків є діалог і компроміс, в Україні правила збору податків є наступними: «обскубати гусака максимально, незважаючи на його писк».

У зв'язку з цим, в Україні важливим елементом розумної економії на сплаті податків є мінімізація впливу податкової на бізнес. Адже вплив податкових органів на бізнес дуже схожий на гру, в якій діють певні правила, і гравці, в рамках цих правил, вільні у виборі ходів.

Правила гри визначені в Податковому кодексі України. Розумне використання правил дозволить платнику здобути перемогу в грі, тобто домогтися розумної економії на сплаті податків.

 Преимущества работы с нами


Правила гри визначені в Податковому кодексі України. Вправне використання правил дозволить платнику здобути перемогу в грі, тобто домогтися розумної економії на сплаті податків.

У нашій компанії є достатній багаж як в частині знань правил гри, так і в частині досвіду подібних ігор. При цьому, наріжним каменем відносин підприємства і податкової є податкова перевірка. Щоб нашому потенційному клієнту внести ясність стосовно вищевикладеної інформації, пропонуємо розглянути з прикладної точки зору проблематику відносин із податковими органами на різних стадіях: до проведення перевірки, під час проведення перевірки та після проведення перевірки.


Основна проблема: проведення будь-якої податкової перевірки є певним «стресом» для клієнта. Перевірка не може бути без порушень.

Встановленя податковою порушень тягне ряд наслідків, найнебезпечнішими серед яких є:

 1. Грошові, у вигляді необхідності, сплати до бюджету сум донарахованих податків.

 2. Можливе кримінальне переслідування в залежності від донарахованих сум податків.


 

Стратегічне рішення проблеми: оскарження донарахованих податків і наступний виграш суперечки в суді. При цьому, можливість досягнення стратегічного результату і його вартість для клієнта в більшості випадків залежить від своєчасності втручання фахівця у взаємини клієнта з податковим органом.


Шляхи стратегічного вирішення проблеми клієнта складаються з наступних етапів:

 • оцінка матеріалів перевірки.
 • підготовка позову до суду.
 • представництво і захист інтересів клієнта в суді.

 

Участь кваліфікованого фахівця з боку клієнта на стадії "до проведення перевірки" та "в процесі проведення перевірки" дає можливість впливу на підсумковий матеріал (акт перевірки) з метою оптимізації наступних дій клієнта, пов'язаних з оскарженням результатів перевірки, і, як наслідок, досягнення позитивного результату в суді (стратегічне рішення проблеми). Це може істотно підвищити ймовірність перемоги в суді і знизити ціну наступних послуг фахівця із супроводу судової справи.


Таким чином, наша компанія готова запропонувати вам наступні послуги:

 • Тренінги для персоналу клієнта.

Ця послуга нашої компанії дозволить навчити ваш персонал азам грамотності у взаєминах з контролюючими органами.

 • Аналіз, оцінка ризиків і правовий висновок щодо планованих господарських операцій клієнта на предмет їх відповідності вимогам податкового законодавства.

Ця послуга нашої компанії дозволить вам на етапі прийняття рішення щодо господарської операції оцінити її ризики з метою нівелювання можливих негативних наслідків.

 • Розробка і впровадження легальних схем оптимізації оподаткування.

Ця послуга нашої компанії дозволить вам легально і законно зекономити на сплаті податків.

 • Правовий аналіз та оцінка ризиків по вже існуючим (працюючим) схемам оптимізації оподаткування у клієнта.

Ця послуга нашої компанії дозволить вам мінімізувати можливі негативні ризики існуючих схем оптимізації оподаткування та внести необхідні корективи в їх роботу з метою недопущення негативних наслідків.

 • Правова допомога та захист інтересів клієнта в ході проведення податкових перевірок.

Ця послуга нашої компанії дозволить вам на стадії проведення перевірки максимально ефективно використовувати свої права з метою мінімізації негативних наслідків від такої перевірки.

 • Правова допомога та захист інтересів клієнта в ході проведення процедури адміністративного та судового оскарження результатів перевірок.

Ця послуга нашої компанії дозволить вам досягти найкращого результату при мінімальних втратах в суперечці з податковим органом.

Наша компанія має стабільну ділову репутацію на ринку юридичних послуг, співробітники компанії мають високу кваліфікацію, величезну позитивну практику і досвід вправного вирішення будь-яких суперечок з податковими органами.

Телефонуйте прямо зараз і ми відповімо на всі Ваші питання!