Стягнення заборгованості

Якщо Вам винні гроші


10Всі без винятку підприємці та керівники підприємств зіштовхуються з проблемою порушення термінів оплати з боку контрагентів.

Зазвичай все починається з декількох днів прострочення, що не викликає серйозну стурбованість. Але незабаром дні перетворюються в тижні, а тижні в місяці ... Кожен раз у відповідь на вимоги про оплату контрагент відповідає, що зараз грошей немає, але вони ось-ось надійдуть, і ось тоді вся заборгованість відразу буде погашена. Іноді у відповідь на претензії боржник починає повертати борг, але перераховує при цьому мізерні суми. Нерідкі випадки, коли боржник просто «зникає».

При цьому дуже часто трапляється, що гроші у боржника насправді є, але направляти їх він вважає за краще на погашення боргів перед іншими, більш «небезпечними», на його думку, кредиторами.
Преимущества работы с нами


"За період з 2010 по 2015 рік адвокати і юристи Адвокатської компанії «Ассирія» взяли участь в судових суперечках із загальною сумою майнових вимог в 328 мільйонів гривень, при цьому 87% справ було завершено з позитивним для клієнта результатом“.

ЧОМУ НАШІ КЛІЄНТИ ВИБРАЛИ НАС?

 1. Вони застрахували себе від помилок на стадії досудової роботи з боржником і в судовому процесі.
 2. Отримали можливість стягнення додаткових штрафних санкцій.
 3. Отримали можливість компенсувати витрати на юридичні послуги за рахунок боржника.
 4. Сам факт залучення кредитором юристів для стягнення боргу стимулює боржника погасити його, не чекаючи рішення суду.

Із яких етапів складається процес стягнення заборгованості юристами Адвокатської компанії «Ассирія»?

 1. Зустріч з клієнтом і знайомство з його питанням.
 2. Аналіз наданих клієнтом матеріалів і отримання відповідей на додаткові і уточнюючі запитання.
 3. Надання клієнту висновку про перспективи стягнення боргу і слабкі сторони в його позиції.
 4. Розрахунок суми боргу, штрафних санкцій та інших додаткових нарахувань, підготовка претензії і направлення її боржнику.
 5. У випадку відмови боржника виплатити борг добровільно – підготовка позову і направлення його до суду.
 6. Супровід справи у суді першої інстанції, а за необхідності – також в судах апеляційної і касаційної інстанцій.
 7. Після вступу рішення суду в силу – подача виданого судом виконавчого документу у исполнительную службу и обеспечение максимально быстрого его исполнения.

11В зависимости от конкретной ситуации, алгоритм действий по взысканию задолженности может корректироваться, а некоторые этапы - опускаться.

Вы можете обратиться к нам на любом этапе взыскания долга.

Но помните, что запущенную болезнь всегда лечить сложнее.

Поэтому, не теряйте время!

Звоните, и мы ответим на все Ваши вопросы!

 


КАК ЭТО РАБОТАЕТ НА ПРАКТИКЕ


К нам обратился клиент N с делом, касающимся взыскания задолженности на сумму 1,4 млн. гривен. Клиент сообщил нам, что, в соответствии с договором, должник, а именно – крупнейшая в Украине сеть продуктовых супермаркетов – уже полтора года не погашает задолженность, не смотря на все проведенные переговоры.


Прежде чем идти в суд мы решили ещё раз проанализировать договор. Внимание к деталям  при рассмотрении любого вопроса позволяет найти сразу несколько вариантов его решения, что дает возможность выбрать наиболее простой и эффективный способ.


В данном случае мы составили письменную претензию, в которой было указано, что если долг не будет погашен в течение семи дней, то в судебном порядке мы взыщем сумму основного долга и 1,1 млн. гривен сверху.


Естественно, требования, которые были предъявлены в этом документе, полностью соответствовали действительности. Однако, клиент, не имея нужной «юридической хватки», оставил этот факт безо всякого внимания при проведении переговоров.


Таким образом, нам удалось убедить торговую сеть в необходимости погасить 1,4 млн. гривен долга нашему клиенту с помощью одной лишь письменной претензии, без судебного процесса.


Поэтому, если хотите заставить должника уважать вас – обращайтесь к профессионалам.