Представництво інтересів в суді

Навіщо Вам необхідно представництво інтересів у суді?


rekvizity-sudovСуд здавна є органом, покликаним вирішувати спори і відновлювати справедливість. Але чому нерідко справедливості домогтися не виходить? Можна, звичайно, нарікати на корупцію і відсутність незалежності суддів. Безумовно, ці фактори важливі. Але досвідчені юристи скажуть Вам, що справа не тільки в цьому. Адже в такому випадку в країнах, де рівень корупції в судовій системі мінімальний, не було б потреби в юристах. Але частка юристів по відношенню до представників інших спеціальностей в таких країнах в рази вище, ніж в Україні.

Насправді основна проблема полягає в складності законодавства і практиці його застосування, в безлічі нюансів, які є в кожній справі, в труднощах комунікації між суддями та учасниками судового процесу (оскільки вони говорять «різними мовами» і учасник процесу часто не розуміє, чого від нього домагається суддя). Ведення судового спору людиною без належних знань і досвіду - це завжди самолікування, причому самолікування важких «захворювань», оскільки незначні суперечки рідко передаються до суду. Наслідки такого «самолікування» цілком передбачувані.

Одним з ключових напрямків діяльності Адвокатської компанії «Ассирія» є захист інтересів підприємств і підприємців в судах. Ми працюємо в господарських, адміністративних і загальних судах, відстоюючи інтереси наших клієнтів і виграючи спори з їх контрагентами, недобросовісними споживачами, податковими та іншими державними органами.
Преимущества работы с нами


“За період з 2010 по 2015 рік адвокати і юристи Адвокатської компанії «Ассирія» взяли участь у судових суперечках із загальною сумою майнових вимог в 328 мільйонів гривень, при цьому 87% справ було завершено з позитивним для клієнта результатом”.

Що важливо знати про співпрацю з Адвокатською компанією «Ассирія»?

  1. Ви отримуєте свіжий і незалежний погляд на Вашу справу.

Часто трапляється, що справу вже веде юрист, але він або сам не вірить в успіх, або слова і поведінка судді свідчать про те, що шансів на перемогу зовсім мало. Часом дійсно так і є. Юристи не чарівники, і, як й у випадку з лікарями, навіть будучи «світилом» юриспруденції іноді не в силах перемогти «хворобу» через її занедбаність або «невиліковність» в умовах чинного на даному етапі законодавства і правозастосовчої практики. Але так буває далеко не завжди. У практиці Адвокатської компанії «Ассирія» є чимало прикладів , коли безнадійні, з точки зору клієнта, справи були виграні завдяки іншому погляду на справу і досвіду наших юристів. Основним критерієм відбору юристів в нашу команду є рівень компетентності, який повинен бути значно вищим від середнього на ринку праці. Кожен з членів нашої команди є фахівцем у своїй галузі права, маючи при цьому свій власний багаж знань і досвід участі в судових суперечках. Всі складні та нестандартні завдання ми вирішуємо колегіально. Завдяки цьому ми часто знаходимо ті рішення, які залишилися поза увагою інших юристів.

2. Ви отримуєте можливість покрити витрати на послуги нашої компанії за рахунок вашого опонента.

Відповідно до законодавства України гонорари, сплачені нашій компанії клієнтом, в разі перемоги в судовому процесі можуть бути стягнуті з протилежної сторони. Таким чином, Ви можете частково або повністю відшкодувати свої витрати на юридичні послуги.

3. Ви отримуєте можливість вибору між різними фінансовими схемами співпраці.

Ми пропонуємо нашим клієнтам два базових варіанти співпраці в частині оплати наших послуг. Перший - фіксована ставка за годину роботи юриста плюс гонорар, який становить відсоток від стягненої (або збереженої для клієнта) суми. Другий - чистий гонорар без оплати погодинної ставки. В окремих випадках можливі й інші схеми оплати за домовленістю з клієнтом.

4. Ви можете звернутися до нас на будь-якій стадії розгляду справи.

Ми проводимо правову експертизу справ і беремо їх в роботу як на досудовій стадії, коли рішення про звернення до суду ще не прийнято остаточно, так і на стадії розгляду справи в суді першої, апеляційної чи касаційної інстанції.

З яких етапів складається робота наших юристів щодо захисту інтересів клієнта в суді?
  • Зустріч з клієнтом і знайомство з його питанням.
  • Аналіз наданих клієнтом матеріалів і отримання відповідей на додаткові і уточнюючі питання.
  • Надання клієнту висновку про перспективи судового процесу і слабкі місця в його позиції.
  • При необхідності - спілкування з опонентом, розрахунок суми боргу, штрафних санкцій та інших додаткових нарахувань, підготовка претензії і направлення її опоненту.
  • У разі неможливості вирішити питання в досудовому порядку - підготовка позовної заяви і направлення її до суду.
  • Якщо клієнт є відповідачем - виявлення слабких місць в позиції опонента, розробка стратегії і тактики у справі, підготовка заперечень проти позову;
  • Супровід справи в суді першої інстанції, а при необхідності - також в судах апеляційної і касаційної інстанцій.
  • Після того як рішення суду вступить у силу - супровід справи в державній виконавчій службі.

Залежно від конкретної ситуації і ролі клієнта в судовому процесі, алгоритм дій може коригуватися, а деякі етапи - опускатися.

Пам'ятайте. Як і у випадку з лікарями, переможні, на перший погляд, судові процеси найчастіше програються через занадто пізнє звернення до кваліфікованого юриста. Не втрачайте час! Телефонуйте, і ми відповімо на всі Ваші питання!

 

ВИТРАТИ НА ПОСЛУГИ АДВОКАТСЬКОЇ КОМПАНІЇ «АССИРІЯ» В СТРУКТУРІ СУМИ СТЯГНЕННЯ БОРГУ

(приклад розрахунку)

Вихідні дані: сума боргу - 300 000 грн .; початок прострочення - 01 січня 2015 року;

дата розрахунку позовних вимог - 01 липня 2015 року

  assyria-ris-1 Як бачимо з прикладу, сума коштів, стягнутих на користь клієнта, крім основного боргу, склала 212 405 грн., в той час як витрати на юридичні послуги – 45 468 грн. Таким чином, клієнт не несе ніяких додаткових витрат, отримавши при цьому, по суті, додатковий дохід у розмірі 166 939 грн..