Правова допомога адвоката

Послуги адвоката при вилученнях, обшуках, допитах


2Вилучення, обшуки і допити - це ті дії правоохоронних органів, від яких найчастіше страждають підприємці.

Що ж робити, якщо ця біда трапилася з вами або вашою компанією?

Ми рекомендуємо негайно зв'язатися з адвокатом.

Основна відмінність адвокатів від інших юристів в тому, що адвокат, крім усього іншого, має право здійснювати захист і надавати правову допомогу в кримінальному процесі. Щоб стати володарем свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, юристу необхідно мати стаж роботи в галузі права не менше двох років після отримання повної вищої освіти, скласти кваліфікаційний іспит, а також пройти шестимісячне стажування у практикуючого адвоката.

На відміну від інших юристів, адвокати несуть пряму відповідальність за якість наданої правової допомоги, оскільки їх діяльність контролюється регіональною кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури.

 Преимущества работы с нами


“Одна лише присутність адвоката на слідчій дії кардинально змінює лінію поведінки слідчого. Присутність адвоката не дозволяє слідчому тиснути на свідка або підозрюваного, залякувати учасників слідчої дії та прямо використовувати всілякі хитрощі”.

Чому при проведенні слідчих дій так важлива участь адвоката?

По-перше, зазвичай одна лише присутність адвоката на слідчій дії кардинально змінює лінію поведінки слідчого. Участь адвоката не дозволяє слідчому тиснути на свідка або підозрюваного, залякувати учасників слідчої дії та прямо використовувати всілякі хитрощі. Правоохоронцям в такому випадку доводиться діяти суворо дотримуючись прописаної в законі процедури.

По-друге, перед допитом грамотний адвокат обов'язково проводить зустріч з клієнтом, на якій разом з клієнтом визначається з позицією у справі, розробляє тактику поведінки на допиті і готує клієнта психологічно. Зазвичай саме правильно проведена підготовка до допиту визначає його результат і наслідки для допитуваного.

Наша компанія також проводить спеціальні тренінги, що дозволяють клієнтам підготуватися до можливих слідчих дій, зокрема «Як правильно діяти при обшуку або виїмці?» і «Як правильно поводити себе на допиті?».

По-третє, допомога адвоката незамінна в ході самої слідчої дії. Справжній адвокат, навіть ризикуючи отримати від слідчого скаргу в кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури за зловживання своїми правами, завжди допоможе клієнту не потрапити в поставлену слідчим «пастку» або піти від відповіді на підступне запитання. Адвокат також зафіксує всі допущені правоохоронцями порушення, що в подальшому може служити підставою для відхилення судом здобутих таким чином доказів.

Нарешті, по-четверте, участь адвоката вселяє додаткову впевненість в клієнта і дозволяє легше пережити ці важкі години.

Завдяки тому, що в Адвокатській компанії «Ассирія» працюють не тільки юристи, а й адвокати, які мають значний досвід захисту клієнтів в кримінальних провадженнях по економічним злочинам, ми завжди готові допомогти вам в найскладніших ситуаціях.

При цьому наші принципи залишаються незмінними:

  • Метою нашої роботи завжди є досягнення оптимального для клієнта результату;
  • Ми завжди на зв'язку і готові прийти на допомогу при першій необхідності;
  • Ми ніколи не допускаємо розголошення адвокатської таємниці.

Ви можете звернутися до нас за захистом саме зараз!

Телефонуйте, і ми відповімо на всі ваші питання.