Послуги у сфері корпоративного права

Послуги у сфері корпоративного права


6Україна протягом багатьох років йде шляхом спрощення порядку відкриття та ведення бізнесу. Справедливо відмітити, що, за більш ніж десять років реформування цієї галузі законодавства, з'явились певні позитивні зрушення. Зокрема, запрацював принцип «єдиного вікна», і тепер засновникам підприємств не потрібно додатково вистоювати довгі черги в податковій інспекціі та фондах державного страхування. Також у підприємців з'явилась можливість для проведення реєстраційних дій звертатись не лише до державних реєстраторів, але й до нотаріусів чи акредитованих реєстраторів.

Однак у лібералізації є й негативні сторони, котрі особливо яскраво проявились останнім часом – це загострення «корпоративних війн», збільшення числа рейдерських захоплень і відверто злочинних дій, пов'язаних із внесенням неправдивих даних до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і суспільних формувань.
Преимущества работы с нами


“Більшість реєстраційних фірм і, особливо, приватних осіб, не є фахівцями з корпоративного права. Їх робота найчастіше полягає в механічному заповненні типових установчих та реєстраційних документів, з подальшою їх передачею державному реєстратору“.
Адвокатська компанія «Ассирія» володіє великим досвідом у сфері корпоративного права. Ми готові допомогти Вам у наступних ситуаціях: __________________________________________________________________________________

◊  Якщо Вам необхідно створити компанію в Україні, особливо коли для Вас важливо вже на стадії реєстрації попередити можливі корпоративні спори і рейдерські атаки на це підприємство.

Якщо Вам необхідно ліквідувати компанію.

Якщо Вам необхідно правильно провести загальні збори учасників (акціонерів) підприємства, особливо якщо є складнощі у відносинах між власниками бізнесу.

Якщо Вам, як власнику бізнесу, необхідно встановити фактичний контроль над підприємством в тому випадку, коли адміністрація діє попри Ваші інтереси.

Якщо Вам необхідно оскаржити рішення загальних зборів учасників (акціонерів) чи внесення записів до державного реестру.

Якщо по відношенню до Вашого підприємства здійснюється рейдерске захоплення.

Якщо Вам необхідний супровід корпоративного спору в суді.

Якщо Вам необхідно правильно оформити досягнуті між партнерами домовленості, щоб не допустити продовження «війни» чи недорозумінь у майбутньому.


120

Чому Вам варто звернутися саме до нас?


1. Ви наймаєте адвокатську компанію.


Чи хотіли би Ви, щоб Вашим питанням займались професіонали?
Не всі знають, що більшість реєстраційних фірм і, особливо, приватних осіб у сфері реєстрації бізнесу, не є спеціалістами з корпоративного права. Їх робота частіше за все полягає в механічному заповненні типових установчих і реєстраційних документів, з подальшою передачею їх реєстратору. При цьому не враховується, що устав – це не формальність, а основний документ підприємства, котрий в майбутньому може визначити долю компанії та її засновників.
Якщо говорити про реєстрацію підприємств, то маючи досвід супроводу корпоративних спорів і протидії рейдерським захопленням, юристи нашої компанії знають, на які положення установчих документів варто звернути особливу увагу. Також ми можемо проконсультувати з питання вибору найкращої схеми управління компанією і схеми оптимізації та захисту бізнесу в цілому.
2. Ви отримуєте надійність.
Адвокатська компанія «Ассирія» – юридична компанія з традиціями і великим досвідом. Тому, Ви можете бути впевнені, що ми нікуди не зникнемо, отримавши передплату. А за необхідності Ви зможете знайти нас через рік на тому ж місці.

3. Ви можете отримати більше, ніж просто послуги в сфері корпоративного права.


Юридична допомога необхідна будь-якому бізнесу. Так як в послуг лікаря час від часу потребує кожна людина. І якщо лікар потрібен для того, щоб зберегти здоров'я та виліккувати від хвороб, то задача юриста – забезпечити стабільність і безпеку бізнесу, а при виникненні серйозних проблем – вчасно їх діагностувати і вирішити.


У штаті нашої компанії є не лише спеціалісти з корпоративного права, але й із кримінально-правового захисту бізнесу (що дуже важливо в корпоративних конфліктах), а також юристи, які спеціалізуються в судовому представництві, договірному, податковому праві, стягненні заборгованості і т.ін. Тому ми готові супроводжувати Ваш бізнес і після реєстрації підприємства чи вирішення корпоративного спору.

Телефонуйте, і ми відповімо на всі Ваші запитання!