Абонентське юридичне обслуговування

Що таке абонентське юридичне обслуговування?


abonentka

У сучасному світі неможливо вести бізнес і при цьому не зіштовхуватися з питаннями правового характеру.

Будь-якому власнику або керівнику компанії для того, щоб прийняти рішення, вкрай важливо розуміти, як правильно (тобто таким чином, щоб уникнути збитків) прописати умови договору з контрагентом, відповісти на лист з податкової, оформити права на майно, скласти і направити претензію боржнику, або відповісти на таку претензію, звільнити недобросовісного співробітника і т.д. Іноді елементарно потрібна порада юриста по поточному питанню, яких в процесі роботи виникає безліч.

Один з очевидних виходів - прийняти юриста в штат. Але такий варіант зазвичай не прийнятний для тих, хто хоче отримувати юридичні послуги найвищої якості. Крім того, обсяг роботи на Вашому підприємстві може бути недостатній для того, щоб повноцінно «завантажити» штатного юриста. При цьому витрати по заробітній платі, податкам з неї, організації робочого місця доведеться Вам нести.

Яка ж існує альтернатива?

У США та країнах Європейського Союзу вже багато десятиліть кращою альтернативою штатному юристові вважається передача юридичних питань на аутсорсинг спеціалізованій юридичній компанії.

Ми пропонуємо Вам скористатися всіма перевагами юридичного аутсорсингу.

При укладанні договору на абонентське юридичне обслуговування, Адвокатська компанія «Ассирія» бере на себе всі юридичні питання, з якими щодня стикається Ваша фірма. Це означає, що Ви приймаєте на роботу цілий юридичний відділ, який забезпечить стабільність і безпеку Вашої компанії. При цьому у Вас з'явиться час і сили займатися розвитком бізнесу, а не вирішенням проблем з контрагентами та державними органами.
Преимущества работы с нами


“Завдяки тому, що система надання послуг Адвокатської компанії «Ассирія» базується на принципах бережливого виробництва, непродуктивний час наших юристів мінімізовано настільки, що нам не потрібно закладати його у вартість наших послуг, а Вам не потрібно оплачувати необгрунтовані втрати і витрати”

Чому з нами працювати вигідніше, ніж тримати юриста в штаті?

Чи чули Ви коли-небудь про концепцію бережливого виробництва (lean production)?

Творцем системи бережливого виробництва вважається Таіті Оно, довгий час займавший посаду голови ради директорів компанії Toyota. Саме впровадження ідей Таіті Оно багато в чому зробило корпорацію Toyota такою, якою вона є зараз. Суть концепції бережливого виробництва можна виразити таким чином: значного підвищення конкурентоспроможності компанії можливо досягти за рахунок цілеспрямованого скорочення операцій і процесів виробництва, що не додають цінності для споживача.

Іншими словами, принципи бережливого виробництва дозволяють організувати систему роботи компанії таким чином, щобуникнути невиправданих втрат (часу, матеріалів, грошей та інших ресурсів), пов'язаних з очікуванням, неузгодженістю дій, затримками у прийнятті рішень та їх доведенні до виконавця, непотрібними переміщеннями і транспортуваннями, зайвими етапами обробки, перевиробництвом, випуском дефектної продукції.

diagramma-cena

Ви запитаєте, яке відношення має концепція бережливого виробництва до юридичних послуг і чим вона може бути корисна конкретно Вам?

vacancyНаймаючи юрисконсульта в штат компанії, Ви надалі змушені платити йому обумовлену заробітну плату. При цьому не важливий реальний обсяг юридичної роботи на підприємстві, оскільки фактично Ви оплачуєте кваліфікацію юриста і час його знаходження в офісі, а не виконувану ним роботу. Ви не можете платити заробітну плату нижче певного рівня, а праця по-справжньому сильного юриста коштує дорого.

Зупиняючи ж свій вибір на більш «дешевому» штатному юристові, Ви економите на кваліфікації, але ніяк не вирішуєте питання ефективності застосування праці. Така «економія» може призвести до величезних збитків в майбутньому.

Это позволит Вам правильно экономить на юридических услугах.

З іншого боку, завдяки тому, що система надання послуг Адвокатської компанії «Ассирія» базується на принципах бережливого виробництва, непродуктивний час наших фахівців мінімізовано настільки, що нам не потрібно закладати його у вартість наших послуг, а Вам не потрібно оплачувати необгрунтовані втрати і витрати.

Крім того, у випадку зі штатним юристом додатковими та необгрунтованими втратами і витратами є витрати:

  • на сплату податків і зборів із заробітної плати юриста;
  • на організацію робочого місця для юриста;
  • на пошук, інтерв'ювання, адаптацію нових юристів у разі звільнення попередніх;
  • на усунення наслідків помилок у роботі, а також пошук юристів відповідної спеціалізації для вирішення окремих питань, оскільки один юрист не може бути відмінним фахівцем одночасно у всіх областях права (точно так само важко уявити собі лікаря, що є одночасно «світилом» в області кардиології, травматології та нейрохірургії).

Спробуйте порахувати ці витрати, а також об'єктивно оцінити вартість Вашого часу на вирішення супутніх проблем, і Ви побачите реальний обсяг вигод, які приносить співробітництво з нашою компанією.


Порівняння щомісячних витрат на утримання одного юриста відповідної кваліфікації у штаті підприємства і вартості пакета послуг «ОПТИМУМ» від Адвокатської компанії «Ассирія».

 

Як видно з діаграми, вартість утримання одного кваліфікованого юриста в штаті компанії становить не менше 12 100 грн. на місяць (сюди входить: заробітна плата - від 7000 грн., податки і збори (з урахуванням оптимізації) - 2900 грн., витрати на використання спеціального програмного забезпечення - 1500 грн., амортизація інших витрат - 700 грн.). При цьому ціна пакета послуг «Оптимум» становить 6 900 грн. на місяць.

Таким чином, навіть не враховуючи інших переваг аутсорсингу, Ви отримуєте цілий юридичний відділ за ціною на 43% нижче, ніж обходиться утримання одного кваліфікованого юриста.

 
  prezent3

Робота з нами може бути цікавою для Вас наступних причин:

  • Ви отримуєте в якості партнера юридичну компанію, яка спеціалізується на роботі з бізнесом.

На відміну від більшості юридичних фірм та приватних юристів, ми працюємо виключно з підприємствами та підприємцями. Тому, ми добре знаємо вітчизняні реалії ведення бізнесу і вже маємо успішний досвід вирішення питань, з якими щодня зіштовхуються українські компанії.

  • Ви отримуєте в якості партнера юридичну компанію, здатну впоратися зі складними і нестандартними завданнями.

Завдяки тому, що ми щодня займаємося питаннями, які виявилися не під силу юридичним відділам підприємств, ми можемо запропонувати Вам більш ефективний і менш витратний спосіб вирішення таких питань.

Працюючи з нами, Ви наймаєте цілу колегію адвокатів і юристів. Це буде особливо помітно при вирішенні складних і нестандартних завдань.

  • Ви отримуєте можливість покрити витрати на юридичні послуги за рахунок Вашого боржника.

Відповідно до законодавства України гонорари, виплачені нашій компанії клієнтом, у судовому процесі можуть бути стягнуті з супротивної сторони.

  • Ви отримуєте захист комерційних та інших таємниць.

На відміну від більшості юридичних фірм, на нашу компанію поширюються гарантії, передбачені законодавством України для адвокатської діяльності. Це означає, що якщо Ви передали нам в роботу будь-яку інформацію або документи, Ви можете бути впевнені, що ми не тільки не розповімо про це нікому, а й без Вашого дозволу не віддамо отримані відомості та документи навіть якщо цього вимагатиме від нас прокуратура, міліція, податкова міліція чи суд.

  • Ви отримуєте партнера, який завжди на зв'язку.

При виникненні позаштатних ситуацій Ви завжди можете розраховувати на нас. Незалежно від того, є цей час робочим для інших, чи ні.

Ви можете бути впевнені, що ми не будемо просити відгул, несподівано не звільнимося, чи не захворіємо і не підемо у відпустку.

Довірте свою рутину професіоналам вже сьогодні!

Телефонуйте, і ми відповімо на всі Ваші запитання.

Перелік пакетів юридичного обслуговування: