Послуги

Комфорт ведення бізнесу

Абонентське юридичне обслуговування – це ваш захист від помилок при укладанні договорів, здійсненні господарських операцій та спілкуванні з контролюючими органами. Укладаючи цей договір, ви не просто купуєте юридичне обслуговування, а наймаєте цілу колегію досвідчених адвокатів і юристів, здатних впоратися як з рутинними, так і з найрізноманітнішими і нестандартними завданнями. Завдяки свободі у виборі обсягу придбаних юридичних послуг, ви отримуєте значну економію коштів порівняно з витратами на штатного юриста. Юридичне обслуговування Дніпропетровськ — під ключ!

Стягнення заборгованості

Наша компанія надає повний комплекс послуг по стягненню заборгованість в Дніпропетровську і по всій Україні, що виникла в ході господарської діяльності. У число юридичних послуг , які ми надаємо, входить: аналіз перспектив повернення або стягнення боргу ; підготовка претензій і вимог; досудове врегулювання та ведення переговорів з боржником; накладення арешту на рахунки та майно боржника; представництво інтересів в суді і в державній виконавчій службі; відкриття кримінального провадження стосовно боржника за наявністю в його діях складу злочину.

Представництво інтересів в суді

Ми надаємо повний комплекс юридичних послуг по захисту прав та інтересів юридичних осіб та приватних підприємців в судах. Ми надаємо юридичні консультації , готуємо позовні заяви, відгуки, заперечення, апеляційні та касаційні скарги, беремо участь у судових засіданнях. Ми готові представляти ваші інтереси по господарським, цивільним, адміністративним, кримінальним справам у судах першої, апеляційної, касаційної інстанції та у Верховному Суді України по спорах з контрагентами, державними органами, органами місцевого самоврядування, споживачами і співробітниками.

Послуги у сфері корпоративного права

Юридична компанія надає повний спектр послуг у сфері корпоративного права. Зокрема, це регістрірація ТОВ (ТОВ) в Дніпропетровську і ліквідація ТОВ (ТОВ), відкриття ПП (ФОП) і створення акціонерного товариства (АТ, ПАТ, ПрАТ); внесення змін до статуту підприємства, зміна засновників та учасників, збільшення та зменшення статутного капіталу (статутний фонд); зміна юридичної адреси, директора, зміна виду діяльності; отримання витягів, справрок і виписок з Єдиного державного реєстру (ЄДР). Будь-яка реєстрація підприємства в Дніпропетровську. Безкоштовна юридична консультація для наших клієнтів.

Супровід податкових перевірок

Юридична допомога з питань податкового права — один з основних напрямків діяльності нашої компанії. Ми надаємо юридичні консультації щодо застосування норм Податкового кодексу України, надаємо правову допомогу при перевірках податкових органів, час оскарження дій податківців і податкових повідомлень-рішень в адміністративному порядку та в суді. Ми маємо досвід розробки та впровадження легальних схем оптимізації оподаткування , що дозволяють нашим клієнтам законно сменшити витрати на сплаті податків і зборів, виявляємо і усуваємо податкові ризики.

Правова допомога адвоката

Адвокати нашої компанії нададуть вам допомогу в найскладніших ситуаціях. Якщо ви отримали з податкової міліції, прокуратури, Служби безпеки України або інших органів запит про надання інформації чи документів, ми допоможемо вам дати правильну відповідь і надамо професійну консультацію. Кращі адвокати Дніпропетровська захистять ваші права також у тому випадку, якщо у вас проводиться обшук або виїмка документів, або якщо ви, або ваші співробітники отримали повістки на допит як свідків, або підозрюваних у кримінальній виробництву.

Оптимізація і захист бізнесу

Дуже часто підприємці до певного моменту не замислюються над тим, як правильно організувати бізнес з юридичної точки зору. Розуміння всієї важливості цього питання іноді приходить занадто пізно, коли виникають багатотисячні штрафи від державних органів, або, коли завдяки одному-єдиному рішенням суду, весь бізнес переходить до іншої людини. Ми допоможемо правильно структурувати ваш бізнес , безпечно оформити майно, створити іноземні компанії (компанії-нерезиденти) і захистити бізнес від рейдерських захоплень.

Тренінги та семінари для персоналу

З нашого досвіду, в 90% випадків персонал компаній допускає безліч грубих помилок при спілкуванні з співробітниками силових органів (прокуратура, податкова міліція, СБУ), а також у питаннях взаємодії з контрагентами в рамках договірних відносин. Це обертається величезними збитками для підприємств, аж до призупинення їх господарської діяльності.
Тренінги та семінари , які проводяться нашою компанією, дозволяють в рази скоротити кількість помилок, додати впевненості співробітникам, і заощадити для клієнтів сотні тисяч і мільйони гривень.