Представництво в суді

Навіщо Вам представництво інтересів у суді?


120Одним з ключових напрямків діяльності Адвокатської компанії «Ассирія» є захист інтересів підприємств та підприємців у судах. Ми працюємо в господарських, адміністративних та загальних судах, відстоюючи інтереси наших клієнтів і виграваючи спори з їх контрагентами, недобросовісними споживачами, податковими та іншими державними органами.


sudСуд здавна являє собою орган, покликаний вирішувати спори та відновлювати справедливість. Але чиму іноді справедливості досягти не виходить? Можна, звичайно, нарікати на корупцію і відсутність незалежності суддів. Безумовно, ці фактори важливі.

Але основна проблема полягає в складності законодавства і практики його застосування, у великій кількості нюансів, котрі є в кожній справі, в труднощах комунікації між суддями та учасниками судового процесу (оскільки вони говорять «різними мовами» і учасник процесу часто не розуміє, чого від нього очікує суддя). Ведення судового спору людиною без належних знань та досвіду – це завжди самолікування, при чому самолікування тяжких «захворювань», оскільки незначні спори рідко передаються на розгляд суду. Наслідки такого «самолікування» досить передбачувані.
Преимущества работы с нами


“За період з 2010 по 2016 рік адвокати і юристи АО «Ассирія» прийняли участь в судових спорах із загальною сумою майнових вимог в 328 мільйонів гривень, при цьому 87% справ були завершені з позитивним для клієнта результатом”.

Що отримують клієнти від співпраці з Адвокатською компанією «Ассирія»?

  Свіжий і незалежний погляд на справу

  Можливість покрити збитки на послуги нашої компанії за рахунок Вашого оппонента

   Можливість вибору між різноманітними фінансовими схемами співробітництва

  Кваліфіковану допомогу на будь-якій стадії розгляду справи


Етапи роботи по захисту інтересів клієнта в суді:


  1. Зустріч з клієнтом і знайомство з його питанням.
  2. Аналіз наданих клієнтом матеріалів і отримання відповідей на додаткові і уточнюючі запитання.
  3. Надання клієнту висновку про перспективи судового процесу і слабкі сторони в його позиції.
  4. За необхідності – сппілкування з опонентом, розрахунок суми боргу, штрафних санкцій та інших додаткових нарахувань, підготовка претензії та направлення її опоненту.
  5. У випадку неможливості вирішити питання в досудовому порядку – підготовка позову і направлення його в суд.
  6. Якщо клієнт є відпповідачем – виявлення слабких місць в позиції опонента, розробка стратегії і тактики по справі, підготовка заперечень проти позову;
  7. Супровід справи в суді першої інстанції, а за необхідності – також в судах апеляційної і касаційної інстанцій.
  8. Після вступу рішення суду в силу – супровід справи у виконавчій службі.

ЗАТРАТИ НА ПОСЛУГИ АДВОКАТСЬКОЇ КОМПАНІЇ «АССИРІЯ» В СТРУКТУРІ СУМИ СТІГНЕННЯ

(приклад розрахунку)


assyria-ris-1

Исходные данные: сумма долга – 300 000 грн.; начало просрочки – 01 января 2016 года;

дата расчета исковых требований – 01 июля 2016 года

Как видно из примера, сумма средств, взысканных в пользу клиента помимо основного долга, составила 212 405 грн., в то время как затраты на юридические услуги – 45 468 грн. Таким образом, клиент не понес никаких дополнительных расходов, получив при этом, по сути, дополнительный доход в размере 166 939 грн.


ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ НА ПРАКТИЦІ


Чи історія про те, чому важливо завжди йти до кінця.


У 2011 році Клієнт N звернувся до нас по допомогу стосовно представлення інтересів у суді по справі про стягнення заборгованості.


У 2012 році ми виграли суд, отримавши рішення про стягнення з боржника на користь нашого клієнта (дніпропетровської  компанії, яка займається оптовою торгівлею полімерними матеріалами) 178 тисяч гривень. Але юристи (і не тільки) знають, яка прірва іноді між винесенням судового рішення і його реальним виконанням.


Але проблема була в тому, що боржник виявився «пустим» чи, якщо точніше, майже «пустим». Із майна у нього були лише дві промислові бази, захищені іпотекою (це росповсюджений спосіб захисту нерухомого майна від кредиторів). Тому на ці об'єкти звернути стягнення було неможливо.


Через деякий час державний виконавець (тобто особа, котра займається примусовим виконанням судових рішень) закрив провадження, обґрунтувавши свою постанову тим, що у боржника відсутнє майно, котре може бути реалізованим.


Враховуючи відносно невелику суму боргу, вже на цьоиу етапі можна було припинити боротьбу і нарікати на обставини. Але, підтримувані вірою нашого клієнта в успіх, ми здійснили кілька ходів.                            


По-перше, ми оскаржили у суді постанову державного виконавця і скасували її.


По-друге, ми переконали державного виконавця здійснити вимогу закону і накласти арешти на все майно боржника, заблокувавши тим самим будь-які дії з нерухомістю.


По-третє, ми звернулись до суду з позовом про стягнення з боржника додаткових грошових коштів, начислених за період після винесення судом першого рішення. Завдяки тому, що договір, по якому ми судилися, був розроблений юристами нашої компанії,   в результаті  цього другого судового процесу нам вдалося збільшити загальну суму заборгованості з 178 тисяч до 438 тисяч гривень.


І ось настав день, на який ми з нетерпынням чекали, і в який твердо вірив клієнт: у боржника виникла гостра необхідність переоформити нерухомість на інше підприємство, а заважав йому це зробити лише наш арешт. Пришла його черга робити хід, а точніше – пропозицію. За два тижні непростих переговорів нам вдалося збільшити суму компенсації, котру пропонував боржник, зі скромних 100 тисяч до 438 тисяч гривень, тобто до повної суми заборгованості по судовим рішенням.


Фінал цієї історії зрозумілий: на рахунок нашого клієнта від підприємства-боржника надійшли грошові кошти в сумі 438 тис гривень. Так була поставлена крапка в справі, яка здавалась безнадійною.