Послуги адвоката в Дніпропетровську

Багато людей шукають послуги адвоката в Дніпропетровську , але не всі розуміють, чому ж саме адвокат.

Юрист або ж адвокат, в чому їх відмінність?

Юристом можна назвати абсолютно будь-яку людину яка закінчила вищий навчальний заклад і отримала диплом з юридичним напрямком. А ось статус справжнього адвоката отримати не так вже й просто.

Головні переваги адвоката:

Кваліфікація . Коли Ви наймаєте адвоката, Ви можете повністю бути впевненими в його кваліфікації. Оскільки для того, щоб стати адвокатом, юристу необхідно мати стаж роботи мінімум 3 роки, і тільки потім скласти іспити в регіональній кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури, де насамперед його знання перевіряють адвокати, судді та депутати, і тільки після успішного проходження цього іспиту, юристу надається звання адвоката.
Адвокатська таємниця . Це одна з найголовніших переваг! Довірившись адвокату, Ви можете бути впевнені, що жодна інформація про Вашу діяльність або діяльность Вашого підприємства не виявиться розголошеною, адже і сам адвокат не має права розголошувати інформацію про справу, над якою він працює.
Значна економія . У нинішній час люди вважають, що послуги адвоката в Дніпропетровську коштують надзвичайно великих коштів. Але це явна помилка. Звернувшись до адвоката — Ви в першу чергу економите на тому, що Ви платите за результат, а не за звичайне знаходження співробітника в офісі на робочому місці, за якого ще потрібно буде платити всілякі податки, комунальні плати, канцелярські витрати і т. п. Також, професійний адвокат надасть Вам готовий позитивний результат в рази швидше.

Ведення переговорів . Адвокати мають великий досвід у веденні переговорів, адже на це вони витрачають більшу половину свого часу. Саме тому їм вдається в деяких ситуаціях (в залежно від запущеності справи) не доводити справу до суду, вирішуючи конфлікт на стадії переговорів, що вкрай позитивно позначається на репутації клієнта, також значно знижує його витрати.

Представництво інтересів . У більшості ситуацій, люди не знають порядок звернення до адміністративних інстанції з певним питанням чи проблемою, тим самим ускладнюють його рішення. Представництво Ваших інтересів професійним адвокатом в державних органах значно спростить і прискорить процес їх вирішення. Тим більше, на жаль, трапляються випадки порушення або недотримання законодавства самими працівниками адміністрації. Працюючи з адвокатами Адвокатської компанії «Ассирія» Ви можете не сумніватися, що з Вами трапиться подібна ситуація.
Якщо Ви хочете отримати в першу чергу якісні послуги адвоката в Дніпропетровську , Дніпропетровській області та по всій Україні, тоді ми пропонуємо Вам співпрацювати з Адвокатською компанією «Ассирія».