Переваги абонентського юридичного обслуговування

Blog page
juridicheskoe-obsluzhivanie-800x502

Все частіше директори підприємств вдаються до віддаленого обслуговування фахівцями в різних сферах діяльності (бухгалтерія, податкова звітність, аудит і послуги юристів).

Абонентське юридичне обслуговування необхідне як малому, так і великому бізнесу, як фізичним особам-підприємцям, так і власникам і керівникам великих компаній.

Практика показує, що у відносини, які регулюються правовими нормами, вступають усі організації, і час від часу допускають помилки. Для того щоб мінімізувати ризик для Вашого бізнесу, Адвокатська компанія «Ассирія» запрошує Вас до співпраці в рамках абонентського юридичного обслуговування.

Основна вигода абонентського юридичного обслуговування для клієнта — це створення сприятливих умов для реалізації всіх бізнес-планів та мінімізація ризиків. Отже, Ви страхуєте своє підприємство від помилок і необгрунтованих дій контролюючих органів.

Переваги абонентського юридичного обслуговування:

  1. Законодавство України змінюється щодня, це призводить до того, що жоден юрист не може бути фахівцем у всіх областях права, отже не може правильно і оперативно вирішити поставлену перед ним задачу. Уклавши ж договір з Адвокатською компанією «Ассирія» на абонентське юридичне обслуговування, Ви купуєте цілу команду фахівців в різних галузях права.
  2. Супровід в суді. Судовий супровід — це невід’ємна частина договірних зобов’язань між юридичною компанією і клієнтом. В тій чи іншій ситуації у компанії можуть виникнути суперечки з контрагентами, які під силу вирішити тільки в судовому порядку. Також не можна виключати випадки, коли і на Вашу компанію можуть подати в суд, і потрібно розуміти, що відкладати і затягувати вирішення цього питання категорично неприпустимо. Якщо вчасно не викласти позицію і не представити свої докази, суд може не до кінця розібратися в ситуації (справі) і винести рішення не на вашу користь. Працюючи з нами, Ви отримаєте впевненість не тільки в тому, що будуть дотримані всі формальності під час розгляду судової справи, але також ми застосуємо весь наш досвід для того, щоб Ви отримали позитивний результат.
  3. Значна економія. Працюючи з юридичною компанією, Ви платите за фактом виконаної роботи, за результат. Вам не доведеться щомісяця виплачувати штатному співробітникові фіксовану заробітну плату, яка до того ж оподатковується, незважаючи на обсяги виконаної ним роботи. Вам не потрібно буде оплачувати лікарняний і відпускні, але Ви будете впевнені, що робота буде виконана в строк, так як в штаті юридичної компанії багато юристів.

Тому, якщо Ви хочете працювати по-новому і мати якісне юридичне обслуговування, Адвокатська компанія «Ассирія» запрошує Вас до співпраці. Ви здивуєтеся, наскільки швидко у Вас вийде оцінити всі переваги юридичного обслуговування з нами!