Нова антикорупційна політика: перші кроки

Blog page
krug-stol

Адвокатська компанія «Ассирія» виступила генеральним партнером круглого столу на тему: «Нова антикорупційна політика: перші кроки»

krug-stol 31 липня 2015 в Дніпропетровській обласній державній адміністрації відбувся круглий стіл, на якому обговорювалися проблеми боротьби з корупцією , і були запропоновані шляхи до удосконалення антикорупційного законодавства України.

Захід відбувся за підтримки Дніпропетровської ОДА та Дніпропетровського окружного адміністративного суду. Генеральним партнером виступила Адвокатська компанія «Ассирія».

В обговоренні питання взяли участь провідні адвокати, зокрема голова відділення юристів України в Дніпропетровській області, директор АК «Ассирія» Олексій Сергійович Савчук і партнер АК «Ассирія» Владислав Анатолійович Борисенко. Також у дискусії взяли участь судді, представники прокуратури та правоохоронних органів.

Зі вступною промовою виступили: голова Дніпропетровського окружного адміністративного суду Роман Голобутовский, голова Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Олександр Мартинюк і голова відділення асоціації юристів України в Дніпропетровській області Олексій Савчук. Модератором круглого столу виступив член Правління Асоціації правників України, суддя Львівського окружного адміністративного суду, член Конституційної комісії при Президенті України Володимир Кравчук.


Поділився досвідом у запобіганні корупції в судах Артурас Дрюкаса, голова апеляційного суду в м. Вільнюс (Литва). Він звернув увагу на те, що потрібно змінити мислення і моральні принципи судді, а також систему декларування особистих інтересів: «Найголовніше нам створити такий моральний клімат, щоб ми не дійшли до більш серйозних порушень, і тоді не потрібно буде говорити про корупцію як такову».

Партнер і адвокат АК «Ассирія» Владислав Борисенко осітив тему реалізації антикорупційних реформ в інших країнах, виділив ключові елементи в успішній боротьбі з корупцією: «По-перше це зменшення контактів між держчиновниками та людьми, але в першу чергу — бізнесом. Потрібно щоб було більше прозорості в діяльності держслужбовців, і останнє — це проведення активних роз’яснювальних робіт для суспільства і для самого держапарату».

Також у дискусії взяли участь судді: Олександр Мартиненко, Наталя Деркач, Дмитро Чулінін, Ірина Верба, Володимир Кравчук, Оксана Царевич; представник головного управління внутрішніх справ України в Дніпропетровській області Андрій Позняков, представник прокуратури в Дніпропетровській області Максим Березнюк та інші.

Асоціація правників України висловила вдячність Адвокатській компанії «Ассирія» за істотний внесок в організацію заходу.