Комфорт ведення бізнесу

Що означає комфортне ведення бізнесу?


120

Ви – власник бізнесу. Чи задумувались Ви колись скільки насправді коштує одна година вашого часу? А оцінювали той об'єм часу, котрий витрачається на рішення різноманітних непрофільних питань, наприклад, юридичних?


Ми прекрасно розуміємо вас, тому пропонуємо послугу - «Комфорт ведення бізнесу», котра дозволить Вам передати нелюбимі Вами питання і проблему  у наші руки, а нам  дасть можливість займатися тим, що ми любимо та вміємо. Послуга «Комфорт ведення бізнесу» передбачає укладення  договору юридичного обслуговування на строк не менше  одного року. При укладенні такого договору Адвокатська  компанія «Ассирія» бере на себе всі юридичні питання,  з котрими щоденно зтикається Ваша фірма. При цьому у Вас з'явиться час і сили займатися розвитком  бізнесу, а не рішенням проблем з контрагентами і державними органами.Варто відзначити, що наявність юриста чи навіть цілого юридичного департаменту в штаті вашого підприємста не означає, що співробітництво з нашою компанією на постійній основі не буде цікавим для Вас. У більшості наших клієнтів є внутрішні юристи, котрі допомагають їм успешно співпрацювати з нами. Справа в тому, що для рішення деяких питань внутрішнього юриста задіювати недоцільно по причині складності чи специфічності питанн, або з міркувань конфіденційності.


Яким би професіоналом не був юрист, він не може бути спеціалістом одночасно в усіх галузях права. Саме тому кожен співробітник нашої компанії спеціалізується в своїй галузі: судове представницво, корпоративне право, податкове право, нерухомість, договірна робота, кримінально-правовий захист бізнесу і т.д. Це дає можливість нашим адвокатам і юристам завжди бути в курсі останніх змін у законодавстві, судовій практиці і особливостях роботи відповідних державних органів. Завдяки цьому ми можемо успішно допомагати штатним юристам наших клиєнтів у позаштатних ситуаціях.


Співробітництво на постійній основі є зручним, тому що в такому випадку погодинна вартість послуг юристів нашої компанії буде значно нижчою, ніж під час разових звернень. Окрім того, Ви можете бути впевнені, що Ваші звернення в рамках пакету будуть оброблені в пріоритетному порядку. Для нас це також зручно, оскільки дозволяє краще планувати нашу роботу.

1
Преимущества работы с нами


"Яким би професіоналом не був юрист, він не може бути спеціалістом одночасно у всіх галузях права. Саме тому кожен співробітник нашої компанії спеціалізується у своїй галузі. Завдяки цьому ми можемо успішно допомагати штатним юристам наших клієнтів у позаштатних ситуаціях."

Співробітництво з нами буде цікавим для Вас з наступних причин:

⇒  Ви отримуєте в якості партнера юридичну компанію, котра спеціалізується на роботі з бізнесом. На відміну від більшості юридичних компаній і приватнопрактикуючих юристів, ми працюємо виключно з підприємствами і підприємцями. Тому, ми хорошо знайомі з вітчизняними реаліями ведення бізнесу і вже маємо успішний досвід рішення питань,з котрими щоденно стикаються українські компанії.

⇒  Ви отримуєте в якості партнера юридичну компанію, котра може впоратися зі складними та нестандартними задачами.  Завдяки тому, що ми щоденно займаємося питаннями, котрі виявились не під силу юридичним відділам підприємств, ми можемо запропонувати Вам більш ефективний і часто менш витратний спосіб рішення таких питань. Працюючи з нами, Ви наймаєте цілу колегію адвокатів і юристів. Це буде особливо помітним при вирішенні саладних і нестандартних задач.


⇒  Ви отримуєте можливість покрити витрати на юридичні послуги за рахунок вашого боржника.

Відповідно до законодавства України, гонорари, виплачені нашій компанії клієнтом, в ході судового процесу можуть бути стягнуті з протилежної сторони.


⇒  Ви отримуєте захист комерційних та інших таємниць.

На відміну від більшості юридичних компаній, на нашу компанію розповсюджуються гарантії, передбачені законодавством України для адвокатської діяльності. Це означає, що якщо Ви передали нам в роботу будь-яку інформацію чи документи, Ви можете бути впевнені, що ми не лише не розповімо про це нікому, але й без вашого дозволу не видамо отримані свідчення і документи навіть якщо цього буде вимагати від нас прокуратура, поліція, податкова міліція чи суд.


⇒  Ви отримуєте партнера, який завжди на зв'язку.

При виникненні позаштатних ситуацій Ви завжди можете розраховувати на нас. Незалежно від того, є цей час робочим для інших, чи ні. Ви можете бути впевнені, що ми не будемо просити відгул, несподівано не звільнимося, чи не захворіємо і не підемо у відпустку.


Довірте свою рутину професіоналам вже сьогодні!